Forum Ana Sayfa | Siteye Git | Forum Haritasi

A- Rahim Ağzı Kanse..  B- Penis Kanseri..  C- Anüs Ve Boğaz Ka.. 

Konuyu Açan Konu    Aktif  1
offline ayşemayşe Eklenme/Güncelleme Trh : 05.02.2010  Toplam Okunma : 10734  Bugün : 1  

toplam5giriş
Üye No: 343
Üye Oluşu:
22.11.2009
Son Giriş:
5.2.2010 14:39:53
Konu  : 2
Tedavi ve aşı hakkında.

İyi günler.Makatımda çıkan siğillerle ilgili, 2 ay önce genital siğil şüphesiyle Özel bir hastaneye gittim, anal yoldan cinsel ilişkiye girmeme rağmen sadece makatımda oluştular. kendisi genital siğil teşhisi koydu ve hemen bunu yakabilecekleri söyledi, vajinamda da küçük küçük olduğunu söyledi, Daha sonra bir kadın doğum uzmanına gittim, kendisi vajinamda olmadığınısöyledi, cilt doktorunun dediklerini söyledim kendisi bana, losyonla tedavi edeceğini, kalırsa yakacaklarını, çok fazla olduğu için önce bir dökelim sonra yakalım dedi ve bunun için hemen yüklü bir miktar istedi. Daha sonra HPV aşısı olmam gerektiğini bunun 3 tane olduğu ve aralıklarla vurulacağımı ama okuduğum kadarıyla hpv aşısı hpv almış ve 26 yaş üzerindeki kadınlarda önerilmiyor. Doktora karşı güvenimi yitirdiğim için gitmedim, ama bu zaman zarfında kendiliğinden yok oldular, şu an çok küçük bir kısımda görebiliyorum. Tekrar başka bir doktorla görüşmek istiyorum. Tedavi masrafları ve ücretleri hakkında bir bilgi verir misiniz?

------------------------------------------------------------------------------------------

Bu konuya 1 adet cevap yazılmış
Cevaplayanlar Mesaj
offline admin İd:193  Eklenme/Güncelleme Trh : 09.02.2010   

toplam978giriştoplam978giriştoplam978giriştoplam978giriştoplam978giriştoplam978giriştoplam978giriştoplam978giriştoplam978giriş
Üye No: 19
Üye Oluşu:
27.09.2005
Son Giriş:
3.11.2015 13:44:47
Konu  : 2
Hpv tedavisi ücreti

Bizler HPV tedavisini bir protokol dahilinde yapıyoruz.Öncelikle smear testiniz, HPV tipleme yapılmasını mutlaka tavsiye ediyoruz. Siğillerinizin ise tedavisinde daha çok leep aleti ile yakmayı tercih ediyoruz. Daha az travmatik olup daha fazla iyileşmekte ve başarı oranı da yüksek.
Aşı konusunda ise , aşının şu andaki siğillerinize bir faydası olayacaksa da ileride alabileceğiniz kanserojen bir HPV tipine karşı sizi koruyacaktır. Siğilleriniz tedavi edildikten sonra ve 3 ay tekrarlamadıktan sonra aşıyı yaptırmanız da iyi bir yaklaşım olacaktır
Siğilerin tedavi ücretinde en çok belirleyici olan siğillerin yaygınlığı, yerleşimi ve miktarı. . Ayrıca lokal anestezi ile mi yoksa genel anestezi ile mid eyapılacağı hpv tedavisi fiyatı nda etkili bir husus. Öncelikle muayene olmaznı gerekecektir. Aşağıdaki linkleri kullanın

http://www.genitalsigil.net/hpv_tedavisi_yontemleri.html

http://www.genitalsigil.org/hpv_clinic.html

------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.genitalsigil.org  

Sayfalar :
[1]

Son Konu ve Mesajlar
Son 10 Konu Ekleyen
  Hpv doktoru tavsiye offline ESPRESSO
  Hpv 45 offline Ftmd
  Aldara offline kafkasya
  Hpv den dertliyim offline dertküpü
  Kendi kendine siğil yakma yöntemi offline asd25
  Ben bu olayi cozdum/ hikayem offline onakoma
  Bakirelerde smear offline mariapuder
  Kalıcı tedavi - araştırın - mel 1 offline hpv18hpv
  Dunyanin en talihsiz adamiyim offline sensation
  Nasil oldu offline Hakan
Son 10 Mesaj Ekleyen
  Hpv yeni bilgiler offline eczaacii
  Hpv tip 45 offline eczaacii
  Siğiller içeriye yakın mıydı? offline metoeire
  Kendi kendine siğil tedavisi ,il33 deneyimi offline MYTHOS
  Bilinen şeyler offline sensation
  Lsil offline Derya
  Molloscum ve elma sİrkesİ mucİzesİ offline Onnur
  Hpv siğili var..evlenmekten bile vazgeçtim offline Stgt
  Aldara kryo jilet koter offline Stgt
  Hastaneye hpv tedavisine başvur offline üniversiteli
Üye İstatistikleri
Online Üyeler
Online Üyemiz Yok
  Bugün kimler vardı
  En Aktif Üyeler
admin, dilan, daybreaks, MyDoom, cronicman, selmira, sensation, hpv mağduru, ac2315, zabirella, fells2, pretty07, aysec, Paula, Stgt, vildany, cetin27, DeJaVu, üniversiteli, beypazarikurusu, beyazdost, CLKI, Necat, Gizeeem, rey_han, narsurubu, eczaacii, tülay, candida, mastod,
  En Yeni Üyeler
Metehan , allergen, Nuran, Efem, ESPRESSO, Enes456, kripton, kasfer83, Pismanlik, Ftmd, kafkasya, venom34, dertküpü, memco182, metoeire, MYTHOS, Elif1, meltem74, asd25, şirin, Songoku, Abc128, muzdaripderttenbu, mit1978, onakoma, Gülay1605, Nani, Hakan, serdar76, Derya, sadis, lugesya, Onnur, fatihzen, gülüm,
Aktif Ziyaretçi 3 Aktif Üye 0 Üye Sayımız 1011
Bugün Tekil 19 Bugün Çoğul 23 Toplam Tekil 497002 Toplam Çoğul 1749632 Ip No: 44.203.235.24
Gynecologist İstanbul