YASAL UYARI

genitalsigil.org sitesini kullananlar için uyarı:

genitalsigil.org ,   kadın  sağlığı ve  sorunları ile ilgili ayrıntılı bilgi vermek üzere kurulmuş sağlık sitelesidir.. Bu sitelerdeki tüm yazılar site yazarlarının bilgi ve tecrübelerinin aktarımından ve ilgili konu hakkındaki kaynaklardan ibarettir. Bir portal haline getirilmeye çalışılan sitelerde ziyaretçileri doğru ve güncel aydınlatmak amacı söz konusudur. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir.
Forumda ziyaretçiler tarafından ifade edilen bilgiler ve yazılar bunları forum sayfasına ekleyen kişilerin şahsi görüşleridir ve forum yönetiminin fikir ve görüşleri değildir
Bu siteyi ziyaret etmiş kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Bu sitelerde yer alan tüm bilgiler, tıbbi sorunlara yaklaşım şekli sadece bilgilenmeye yöneliktir ve bu siteleri hazırlayan kişilerin eğitim aldığı ekolün ve tecrübelerinin de sentezidir.Tıp uygulamaları ülkeden ülkeye ve aynı ülkede ekolden ekole farklılık gösterebilir.Tüm doktorların amacının insanların ruh ve beden sağlıklarını korumak ve tedavi etmek olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle her iki sitede yer alan yaklaşım biçimleri başka bir doktor tarafından kabul görmeyebilir.

genitalsigil.org  sitesindeki bilgiler kullanılarak kendi kendine yapılan uygulamalardan ya da uygulama ehliyeti bulunmayan veya amatör kişilerce yapılan uygulamalardan sitelerin hazırlayıcıları sorumlu değildir.

Yasal koruma: genitalsigil.org ,  sitesinde yer alan yazılar yasal koruma altındadır. Yazılar kısmen veya tamamen hiç bir şekilde ve hiç bir ortamda kullanılamaz. Aksi durum  yasal işlem hakkı doğurur.
Site içeriğindeki yazıların büyük bir kısmı   "Kadın Ve Hamilelik Mucizesi" isimli kitaptan olup basılı yayın olarak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Koruma Yasası kapsamında yasal koruma altındadır.  Daha fazla bilgi için site yöneticisi veya  Av.M Sofuoğlu ile irtibata geçiniz
 


e-mail: doktornevra@gmail.com